НА ЗМАГАННЯХ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНА – ЗНОВУ ПЕРША!

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років, що відбувся в м. Славутич 13-17.05.2014 р. став знаковим для Дніпропетровської області, адже команда спортсменів нашої області підтвердила минулорічне чемпіонство і знову посіла І місце серед юнаків до 15 років. В боротьбі за п’єдестал змагалися 11 спортсменів (1 дівчина та 10 юнаків). В результаті:

• УДОВИЦЬКИЙ ДАНИЛО, м. Дніпропетровськ вихованець ОДЮСШ з важкої атлетики ДООФСТ «Спартак», який тренується на базі Дніпропетровського навчально-виробничого центру з підготовки та перепідготовки робітників машинобудівної галузі та зв’язку — тренер Удовицький Олександр, посів ІІ місце в ваговій категорії до 38 кг (15 років);
  • ДЕРЕВЕНЕЦЬ ІВАН , спортсмен із м. Павлоград, тренується в СК «Юність» та являється учнем ОДЮСШ з важкої атлетики ДООФСТ «Спартак»,посів І місце в ваговій категорії до 50 кг (15 років)- тренер Кірієвський Ігор.
  • СУХОЦЬКИЙ ДМИТРО, спортсмен із м. Павлоград, тренується в СК «Юність» та являється учнем ОДЮСШ з важкої атлетики ДООФСТ «Спартак»,посів І місце в ваговій категорії до 56 кг (15 років) та встановив ТРИ РЕКОРДИ УКРАЇНИ: в ривку-92 кг, в поштовху-115 кг та в сумі двоборства-207 кг тренер Кірієвський Ігор. Виступ Дмитра став ключовим в загальному заліку команди;
  • ГЕРАК ДЕНИС, учень ОДЮСШ з важкої атлетики ДООФСТ «Україна» м. Кривий Ріг, посів ІІ місце в ваговій категорії до 56 кг (15 років), тренер Послушной Ігор;
  • САУЛЯК ЄВГЕН, учень КДЮСШ «Богатир» ДООФСТ «Україна» м. Кривий Ріг тренер Данілов Валентин Петрович, впевнено посів І місце в ваговій категорії до 69 кг (15 років).

Також очки для збірної команди принесли Єрьоменко Максим вагова категорія 45 кг м. Дніпропетровськ, Єрьоменко Дмитро вагова категорія 56 кг м. Дніпропетровськ, Даценко Давид вагова категорія 62 кг с. Софіївка, Йосипов Павло вагова категорія 69 кг с. Софіївка, Круглик Юрій вагова категорія 85 кг с. Софіївка.

Дніпропетровська обласна федерація важкої атлетики та Департамент фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації виносить подяку вище вказаним спортсменам та тренерам, а також вітає СУХОЦЬКОГО ДМИТРА з виконанням нормативу МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ та із встановленими рекордами України.